NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK

Jarní vítr zavál i do naší kuchyně a s radostí tak představujeme naše nové menu. Hlavní roli v něm hrají jarní ingredience.

Nové menu prošlo kompletní proměnou. Kromě jediné položky sestavil Martin Křivohlávek se svým týmem zcela nové menu plné sezónních ingrediencí. Prostor tak dostala kukuřice, jarní karotka, baby špenát nebo český zelený chřest.

V kategorii předkrmů tak nově můžete ochutnat dozlatova usmažený cuketový květ plněný bazalkovou krémovou riccotou s tomatovou omáčkou. Pokud dáváte přednost masovým chodům, nepřehlédněte Roastbeef plněný mascarpone křenovou pěnou s oříšky. Nechybí v něm také něco pro milovníky mořských plodů a to usmažené baby calamary a chootnice s česnekovým dipem a měsíčkem citrónu. 

Mezi hlavními chody snad ani nejde vybrat favorita. Bude to zahraniční flank steak, který připravujeme metodou „sous-vide“? Nebo snad telecí panenská svíčková s pečenými žampiony Portobello, silnou omáčkou demi-glace a brambory Grenaille? Necháme to na Vás a budeme se těšit na vaše názory! 

U těstovin si přijdou na své milovníci klasiky i chuťoví experimentátoři. Zvolit můžete naše domácí těstoviny s plody moře, capary a rajčatovou omáčkou nebo méně obvyklou variantu raviol plněných norským lososem s baby špenátem a omáčkou z mascarpone a bílého vína. Nová varianta risotta využívá svoji hlavní ingredienci na maximum. Český zelený chřest je v něm použit skoro celý. 

Celkově jsme oproti let minulých jídelní lístek „zredukovali“ na opravdové speciality. Na první straně jídelního lístku naleznete „SPECIÁLNÍ NABÍDKU“, kterou budeme obměňovat v nepravidelných cyklech, aby jste mohli ochutnat ještě více úžasných pokrmů. V této nabídce vždy také naleznete pokrm z čerstvé ryby. Mysleli jsme také na Vaše ratolesti, proto v novém jídelním lístku naleznete zajímavé tříchodové dětské menu. Nadále se můžete těšit na speciální tématické víkendové akce, které se těší velké oblibě. 

Neváhejte a přijďte ochutnat sezónní menu v restauraci Sauna. Svoje místo si můžete rezervovat přes rezervační formulář na našich stránkách nebo na čísle +420 465 391 608.NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK
NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK
NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK